14 відгуків
Стильні кепки за доступними цінами
+380 показати номер

Про нас

Чому інтернет-магазин одягу ZetStyle все більше обирають Українці
Наш інтернет магазин працює на ринку більше 2 років за цей час ми зуміли завоювати довіру багатьох покупців і стати місцем зустрічі справжніх професіоналів своєї справи! Інтернет-магазин ZetStyle гарантує найнижчі та вигідні ціни. Наші колекції відповідають вимогам не тільки моди і сучасного стилю, але й стандартам якості. Наша мета - задоволені покупці. З року в рік ми намагаємося вводити нововведення для зручності кожного покупця, ми розвиваємося завдяки кожному з Вас. Позиціонуючи себе як інтернет-магазин недорогого одягу, ми не забуваємо тримати високий рівень надання послуг, адже найцінніше для нас - ваші позитивні відгуки та рекомендації друзям.
Наші переваги:
1. Якість продукції
Перед кожною відправкою товар досконально перевіряється на наявність несправностей і дефектів. Ви отримуєте ретельно перевірений товар.
2. Якість обслуговування
Метою команди інтернет-магазину «ZetStyle» є надання послуг високого рівня. В наших інтересах, щоб клієнт, купивши у нас одного разу, захотів повернутися ще не раз. Наша репутація та відгуки говорять за себе.
3. Упаковка товарів
Наші співробітники упаковують товар так, щоб максимально уникнути ударів, тиску, тертя і запобігти все, що може завдати шкоди вмісту.
4. Низькі ціни
Ми не працюємо з посередниками, тому можемо надати ціни нижче середньо ринкових, у нас прямі поставки від виробників, а також високий товарообіг.
5. Спеціальні пропозиції
Скористайтеся нашою пропозицією, зробіть собі приємний бонус на ще одну покупку. Для наших улюблених покупців ми розробили знижку у вигляді 20% від третього купленого вами товару.
6. Безкоштовна доставка
Якщо ваш чек перевищує 1000 грн ми готові оплатити доставку товару по Україні.
7. Надійність
Ми дорожимо тим, як відгукуються про нас, з кожним роком ми вирощуємо своє добре ім'я, для того, щоб співпраця з клієнтами трансформувалося в довогострокове.
Як ми працюємо

Контактна інформація компанії Товари за вигідними цінами | ZetStyle |

Павел Менеджерzetstyle.com.ua/ua
Товари за вигідними цінами | ZetStyle |
УкраїнаКиїввул. Антоновича, 176